Siste nytt

Destinasjoner
september 26, 2026

Ferie og fritidsreiser
september 25, 2026
Norwegian Cruise Line har lansert sin nyeste kampanje — Vår gave til deg — som gir kundene fire tilbud å velge mellom, inkludert i prisen, når de booker et cruise mellom 1. desember 2015 og 3. januar 2016. Julekampanjen gir gjestene en flott mulighet til å skreddersy en gave til sine nærmeste denne julen.
I ekte juleånd kan kunder som booker en av Norwegians verdensomspennende reiseruter* på fem eller flere netter benytte seg av tilbudet, uansett hvilken lugarkategori de booker, og velge en gratis gave blant:
Gjester som velger å seile om bord Norwegians nyeste skip, Norwegian Escape og Norwegian Getaway, i Karibien i 2016 kan velge to gaver som de kan nyte under cruiset.
De som booker en suite eller The Haven by Norwegian® vil dra nytte av alle FIRE tilbud, noe som sørger for en virkelig uforglemmelig og inklusive cruiseopplevelse.
Hele 12 skip i Norwegians Freestyle Cruising®-flåte tilbyr seilaser i forbindelse med kampanjen, slik at gjestene kan velge blant en rekke reiseruter som passer deres ultimate cruiseopplevelse. Noen av reiserutene er:
Christian Boell, Managing Director EMEA, Norwegian Cruise Line sier:
– Årets «Vår gave til deg»-juletilbud er vårt beste hittil. Gjester som booker i julen kan dra nytte av en virkelig fleksibel kampanje for å gjøre ferien til sin egen — akkurat hva cruising med Norwegian handler om. I tillegg kan alle gjestene våre velge fra det samme utvalget av gaver for å forbedre sine cruiseopplevelser, uansett hvilken lugarkategori de velger. Frihet og fleksibilitet er viktig for våre kunder, og vi tar det til neste nivå med denne kampanjen».
*Ekskludert Pride of America- og Norwegian Sky-seilaser, bookinger som legges inn innen 30 dager før avreisedato og cruiseturer som varer under fem netter.