
Apollo lanserer kombinasjonsreiser i Thailand

Opplev flere reisemål i Thailand på én og samme ferie!
Thailand har lenge vært en av nordmenns største feriefavoritter, mye grunnet landets unike gjestfrihet, kritthvite strender og uslåelige gastronomi. Nå utvider Apollo tilbudet med nye reiser som lar gjestene oppleve flere sider av landet på én og samme ferie – enten man ønsker å reise to eller tre uker.
– Etterspørselen rundt innholdsrike ferier er stor, og kombinasjonsreiser blir stadig mer populære. Med sin enorme variasjon og sterke kontraster byr Thailand på endeløse muligheter, så vi er veldig glade over at vi nå endelig kan tilby kombinasjonsreiser også her, sier Beatriz Rivera, kommunikasjonssjef i Apollo.
Fra storbypuls til øystemning
Apollos kombinasjonsreiser omfatter flere av Thailands mest populære reisemål. Blant annet kan man kombinere Bangkok og Hua Hin, hvor shopping, markeder, takbarer og storbypuls møter rolige stranddager. En perfekt miks av urbane opplevelser og klassisk Thailand-ferie.
Apollo lanserer også Phuket og Khao Lak som kombinasjon, der livlige Phuket med restauranter, shopping og uteliv møter Khao Laks roligere atmosfære, lange strender og naturopplevelser.
For dem som ønsker å oppleve Krabi-regionen, er det mulig å kombinere Ao Nang og Koh Lanta. Mens Ao Nang er et populært utgangspunkt for båtturer og øyhopping, byr Koh Lanta på et roligere tempo, avslappede strandbarer og vakre solnedganger.
– Thailand har så mye å by på, og med disse reisene blir det enklere å oppleve kontrastene som gjør landet så spesielt. Man kan starte ferien med tempo, båtturer og opplevelser – og avslutte med rolige dager ved stranden. Det gir en ferie med enda flere minner og opplevelser i bagasjen, sier Rivera.
Dette er kombinasjonsmulighetene
| Reisemål | Kombinasjon | Antall dager |
| Phuket | Phuket + Phuket | 7+7, 14+7, eller 7+14 |
| Phuket | Phuket + Khao Lak | 7+7, 14+7, eller 7+14 |
| Phuket | Khao Lak + Phuket | 7+7, 14+7, eller 7+14 |
| Bangkok | Bangkok + Hua Hin | 4+10, 7+7, eller 7+14 |
| Bangkok | Hua Hin + Bangkok | 10+4, 7+7, eller 14+7 |
| Krabi | Ao Nang + Koh Lanta | 7+7, 14+7, eller 7+14 |
| Krabi | Koh Lanta + Ao Nang | 7+7, 14+7, eller 7+14 |
For flere nyheter, artikler og reisetips – klikk på lenkene: APOLLO – REISETIPS – THAILAND











