
Reiselivsmagasinet på RadioRiksOslo torsdag 24. oktober 2024

Stikkord for denne ukens utgave av Reiselivsmagasinet på RadioRiksOslo: Lederutvikling i reisebransjen, på cruise med NCLs Norwegian Prima, «Reisemiks» fra her og der, Scandic Hotel Kirkenes er ukens hotell og hvordan bør vi planlegge for å få best utbytte av julemarkedsreisen ?

Rolf Forsdahls UkeTema: – Nå planlegges julemarkedsreisene for fullt! Hvordan bør vi planlegge for å få best utbytte av reisen?
Harald Bråthen: «Reisemiks» fra her og der – nær og fjern.
Knut Jeppsson: Han har vært på cruise med NCLs Norwegian Prima og møtt kapteinen Roger Gustavsen.
Per Thunstad, ambassadør for lederutviklingsprogrammet Lederprogrammet.no: – Vi trenger større fokus på lederutvikling i reiselivsbransjen». Thunstad, som har reiselivsbakgrunn, forteller om programmet, som kan være til god hjelp.
Anita Elisabeth Svortevik, direktør ved Scandic Hotell Kirkenes: Hva kan Scandic Kirkenes tilby av aktiviteter til tilreisende fra Oslo, Østlandet og resten av Norge?
Programledere er Trine Strømme og Knut Jeppsson som også er ansvarlig redaktør og utgiver.
Reiselivsmagasinet sendes på FM 101.1 i Oslo-området og er tilgjengelig over hele verden på www.RadioRiksOslo.no og Soundcloud.com.
Linker til opptak av tidligere sendte Reiselivsmagasin finner du HER
Sendetider:
- Torsdag: kl. 12.00
- Fredag: kl. 18.00 (reprise)
Tidligere nyheter og artikler om Reiselivsmagasinet på RadioRiksOslo finner du HER og HER











